Tavsiye Et. Yazdır

IV ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER AVRASYA KONGRESİ (IMCOFE 2017)

Etkinliğin İsmi
IV ULUSLARARASI MULTİDİSİPLİNER AVRASYA KONGRESİ (IMCOFE 2017)
Etkinlik Türü
Kongre
Ülke
İtalya
Şehir
Roma
Etkinlik Tarihi
23 Ağustos 2017
25 Ağustos 2017
Başvuru Metni Son Tarih
14 Nisan 2017
Tam Metin İçin Son Tarih
16 Haziran 2017
Erişim Linki

Anasayfa

"Genç Akademisyenler Birliği" tarafından 23-25 Ağustos 2017 tarihinde Roma şehrinde duzenlenecek olan 4. Uluslararası Multidisipliner Avrasya Kongresinde, farklı disiplinlerde calışan akademisyenlerin bilimsel çalışmaları ile bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerin aktarılması ve böylece multidisipliner çalışmalara zemin hazırlanması amaçlanmıştır. 

Kongreye Doğa Bilimleri, Mühendislik, Mimarlık ve Temel Bilimler (Natural Sciences, Engineering and Architecture) alanlarındaki bildiriler kabul edilecektir.

Uluslararası bir düzenleme kurulu tarafından organize edilen kongremiz, bilimsel çalışmaların paylaşılmasının yanısıra, özellikle bilime gönül vermiş genç bilim insanlarını bir araya getirmek, ortaya konan sorunların çözümünde lokomotif rol oynamak, ortak çalışma gruplarının oluşturulmasına zemin hazırlamak misyonuyla yola çıkmıştır.

İtalya’nın kültür ve turizm merkezi Roma’da sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kongre dili Türkçe ve İngilizce'dir

Duyurular

Duyurular

Eklenmedi

Tanımlanmış Sayfalardaki İçeriklerin Sorumluluğu Sayfa Sahipleri Üzerindedir.!!!İçerik, Akademik Metin ve Araştırma Metinlerini Kaynak Göstermeden Kullanmayınız!!!