Tavsiye Et. Yazdır

IUSBF Dergisi Makale Cagrisi

Değerli Öğretim Üyesi,

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dergisi, Ekim 2001 tarihli  25. sayısından itibaren düzenli olarak yılda iki kez Mart ve Ekim aylarında yayımlanan hakemli bir dergidir. Dergi halen Ebsco Political Science Complete, ULAKBİM Sosyal Bilimler Veri Tabanı ve Akademia Sosyal Bilimler Indeksi (ASOS Index)  tarafından taranmaktadır.

İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Dergisi siyasal bilimler alanındaki ülke literatürüne katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Derginin konu kapsamında, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, İktisat, İşletme ve Maliye alanları yer almaktadır.

Dergi’nin Ekim2014tarihli 51. Sayısı için makale son gönderi tarihi 16Haziran2014olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra gönderilen makaleler daha sonraki sayılar için değerlendirmeye alınacaktır.Başvurularınızı Dergi web sitesinde belirtilen kurallara uygun olarak sbfdergi@istanbul.edu.tr  adresine yapabilirsiniz.

 

Prof.Dr. Esra  NEMLİ ÇALIŞKAN

Editör

İstanbul Üniversitesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Beyazıt - İSTANBUL

 

Tanımlanmış Sayfalardaki İçeriklerin Sorumluluğu Sayfa Sahipleri Üzerindedir.!!!İçerik, Akademik Metin ve Araştırma Metinlerini Kaynak Göstermeden Kullanmayınız!!!